Doświadczenia z użytkowania Goji Cream

Tą historią z nami podzieliła Annette z Chartres. Ona opowie o doświadczeniach Goji Cream i pokaże wynik.

Witam wszystkich! Mam na imię Aneta. Mieszkam we Francji — kraju pięknych kobiet. Mnie samej też się chciało jak najdłużej pozostać w tym tych najpiękniejszych kobiet, ale wiek dawał o sobie znać. To skłoniło mnie doświadczyć na sobie intensywnie nawilżająca odżywka do skóry Goji Cream. Moja historia nie tylko o tym, jak chcę być młoda i piękna. To historia o tym, jak odzyskała pewność siebie i przestała się odpychać od siebie mężczyzn!

Teraz już mi trochę za pięćdziesiąt, a dokładniej — pięćdziesiąt trzy. W życiu u mnie tak się złożyło, że jestem w pełni oddawała się najpierw na studiach, potem w pracy. Jestem okropna karierowiczką! Pracuję w dziedzinie prawa: stałe recykling, uszkodzone nerwy i stres — wynik, przy czym, w dosłownym znaczeniu tego słowa. I choć postać u mnie zawsze była szczupła, z powodu tych wszystkich stresów moja twarz jej nie odpowiadało. Ja jakoś wcześnie starzał się: zmarszczki, cienie pod oczami, na szyi też te "pierścienie Wenus". I kiedy ja to zauważyłam, to od razu wiedziałam, dlaczego mnie unika mężczyzn — wyglądam okropnie zmęczoną i starą. Naturalnie, moja samoocena spadła z szybką prędkością — nie wiedziałam, co z tym zrobić i jak nowo poczuć się młoda i pożądane.

Od czego wszystko się zaczęło: moja walka ze starością

Jeśli mam być szczery, to pierwszą moją myślą było zwrócić się do zastrzyki botoksu lub do chirurga. Fundusze mi na to pozwalały. Ale to przecież tak się boję! I nikt nie może zagwarantować 100% sukces. Ja siedziałam i myślałam, a tu nagle moja twarz "float" albo będę wyglądać, jak silikonowa lalka. Lekarze zawsze się bałam, więc pomysł chirurgicznego lub innego interwencji była mną szybko odrzucone.

Wtedy zaczęłam kupować wiele antiaging kremów, maści, toników i innych środków. Chodziłam na masaże, zajęła się medytacją i zdecydowała się na akupunktury. Miała nadzieję, że zmniejszenie ilości stresu w życiu i właściwa pielęgnacja skóry pomogą mi odzyskać dawną młodość. W końcu wydałam kupę kasy i nie otrzymała, choć jakiegoś znaczącego rezultatu. Cztery miesiące później całej tej epickiej moje ręce zaczęły spadać. Jestem już gotowa była zaakceptować, i już zaczęła przeglądać broszury klinik chirurgicznych.

Lub wyglądać młodziej za kilka tygodni? Czy to jest realne?

Opakowanie Goji Cream

Na informacje o kremie z jagodami goji natknęła się przypadkowo na jednym z portali społecznościowych. Najbardziej mnie uderzyło, że historia kobiety, która o nim opowiadała, była bardzo jest podobna do mojej własnej. Zdjęcia "przed" i "po" były bardzo wymowne — kobieta naprawdę odmłodzona. Jej doświadczenia z użytkowania Goji Cream bardzo mnie zainspirował! Ja tam zamówiłam narzędzie. Ponadto, cena Goji Cream od Hendel's Garden — to znacznie mniej kosztów operacji i wszystkiego innego, co już zna.

Otrzymany wynik od Goji Cream

Korzystanie z Goji Cream zaczęło się mną, jak tylko przyszła długo oczekiwana paczka z kremem. Ja wszystko zrobiłam według instrukcji: oczyszczenie skóry, zadała krem i zaczęła czekać na cud. Rano zauważyłam, że cera poprawiła się i zniknęło peeling. Za tydzień moje pory były zupełnie niewidoczne, tak i kilka czerwonych kropek też gdzieś zniknął. To doświadczenie korzystania z Goji Cream świetnie podniósł mnie na duchu!

Ja kontynuowała korzystanie z Goji Cream na noc, bo w dzień ciągle gdzieś się spieszę i kremu nie mam czasu. Po tygodniu zauważyłam, że zmarszczki zaczęły się zacierać. A u mnie było ich wiele: i między brwiami i w kącikach ust i oczu. Jakoś stały się mniej głębokie i nie są tak widoczne. Niektórzy koledzy w pracy zaczęli pytać, nie stała się czy mogę korzystać z jakiejś modnej teraz makijażem.

W końcu, gdy pierwszy słoik kremu skończyła się, zobaczyłam siebie z nowej strony. Wyglądałam odprężony, wypoczęty. Zmarszczki jakby tego nie było! Nawet na szyi oni gdzieś zniknęli. A przecież to właśnie szyja zdradza wiek. Zostałam bardzo zadowolona ze swojego doświadczenia użytkowania Goji Creami zamierzam to powtórzyć. Plus, podoba mi się jego konsystencja i jak on mnie chroni od słońca. Jestem pewna, że on mnie uratuje nie tylko od starzenia się, ale i od przebarwień, ponieważ spędzam dużo czasu na ulicy.

Doświadczenie korzystania z Goji Cream, przed i po zastosowaniu

Pewność siebie wróciła. Od razu mi się zachciało uporządkować swoją garderobę, wyjść na spacer, nawet od randek przestała odmawiać! Teraz nie muszę wybierać restauracje z przyciemnionym oświetleniem, aby w półmroku nie było widać zmarszczek. Ja wyraźnie bezczelna, stał się pewny siebie i łatwy w kontaktach z płcią przeciwną. Właśnie po pomyślnym doświadczenia w obsłudze Goji Cream znalazłam w sobie odwagę spotkać się z mężczyzną, który mi się od dawna podobał. Teraz spotykamy się i myślimy o ślubie!

I choć nas nie doprowadził krem do twarzy, ale właśnie korzystanie z Goji Cream pomogło mi lub wyglądać młodziej i odzyskać pewność siebie. A z pewną siebie kobietą każdy mężczyzna chce cię poznać, uwierz mi! Być piękną w każdym wieku — to jest prawdziwe! Moje doświadczenie z Goji Cream — bezpośrednim dowodem. I przy okazji, zmarszczki znikły, więc więcej i nie pojawiały się. Żaden botox takiego rezultatu nie da. A tu skład jest naturalny i nie ma strasznych procedur nie trzeba. Powodzenia :)