Opinie Goji Cream

 • Paulina
  Ja już dawno mieć oko na reklamę i opinie Goji Cream od hendel's garden. Zdecydowała się spróbować kilka miesięcy temu. Wynik świetny! Szczególnie głębokie zmarszczki na szyi i w kącikach oczu praktycznie zniknął. Krem starcza na długo, co bardzo cieszy. Można smarujemy cienką warstwą, środek zużywa się oszczędnie, a rezultat jest widoczny prawie natychmiast.
  Goji Cream
 • Karolina
  Kupił goji cream wraz z mamą, aby spróbować razem. Mam 40 lat, a mama 62. Tak, mam teraz skóra na twarzy jest aksamitna i gładka, a mama zniknęła zmarszczka między brwiami. Raz wygląd się zmienił! Krem działa w 100%!
  Goji Cream
 • Jakub
  Kupiłem żonie goji cream na naszą rocznicę ślubu. Wszystkie bał się, że ona się obrazi, mówią, że ją uważam starej. Ale wynik od kremu zauważyłem nawet ja!!! Więc o żadnych urazach nie ma mowy. Teraz sam grzeszny czyn zastanawiam się nad tym, czy nie kupić sobie puszkę. Chce swojej królewnie jakoś dopasować! W sumie, nie martw się i kupuj. Potraktuj męska opinia opinią niezależnego eksperta!
  Goji Cream
 • Julia
  Wzięła niedawno Goji Cream, spróbowała najpierw dzień nakładać, a drugi raz wieczorem. Tak, tak, zaczęły się zacierać zmarszczki w miejscach, gdzie skóra jest szczególnie wyschły. Tylko kremu należy używać przed snem. Wtedy on i pozostawić do wchłonięcia się uda, i nie trzeba rano męczyć przed tym, jak makijaż. Chociaż moja przyjaciółka, kiedy też zaczęła z niego korzystać, rozmazuje bardzo rano, aby skóra od słońca nie wysycha. No u mnie to skóra tłusta, więc ja wymaz przed snem.
  Goji Cream
 • Marek
  To jasne, że różnego rodzaju kremów i wyposażeniem, korzystają głównie kobiety. Ale tak się złożyło, że jestem już w wieku czterdziestu lat zaczął dbać o swój wygląd. Honor mi to nie robi, ale ja całe życie palił. I z tego powodu osoba stało się wyglądać jak jakiś stary, brzydki. Palenie rzuciłem, ale to, co z wyglądem robić — nie jest jasne. Zapytał córki, że tak jak jest, może są jakieś środki lub procedury. Ona mi ten Goji Cream poradziła, pokazała wyniki przed i po. No i kupiłem. I choć jestem bardzo tym faktem nie świecę, kremu używam codziennie przed snem. I rzeczywiście stał się wyglądać młodziej. Jak to stał się świeży, kolor twarzy zdrowym został. Radzę!
  Goji Cream
Ocena Goji Cream
4.4
28